Nadnarwianka pokonana, w sobotę sparing ze Zniczem

Czwarte z rzędu zwycięstwo w meczu sparingowym zanotowali na swoim koncie piłkarze Korony. Tym razem ostrołęczanie pokonali wicelidera ciechanowsko – ostrołęckiej ligi okręgowej, Nadnarwiankę Pułtusk 2:0 (2:0). Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu po wzorowo przeprowadzonych akcjach oskrzydlających z prawej strony boiska. Przy obu golach asytował Artur Muchin, a strzelcami byli Maciej Staszczuk w 9 minucie oraz Bartosz Gąska w 42 minucie spotkania. Gratulujemy!

W sobotę, 23 lutego, kolejny sprawdzian. Tym razem z dużo bardziej wymagającym rywalem, III-ligowym Zniczem Biała Piska. Mecz odbędzie się w Ostrołęce na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1. Początek o godzinie 14.00. Zapraszamy!