Wygrywamy w Łomiankach!

Po ciężkim boju Korona wygrywa na wyjeździe z KS Łomianki 1:0! Zwycięskiego gola z rzutu karnego zdobył w 18 minucie Dominik Dzwonkowski. To świetny wynik, tym bardziej, że zespoł znów nie mógł zagrać w optymalnym składzie. Dzięki wygranej Korona zanotowała awans na ósme miejsce w tabeli. Za tydzień kolejny mecz o mistrzostwo IV ligi, tym razem z Wisłą II Płock. Apetyt naszym piłkarzom rośnie, będzie ciekawie, będą emocje.

Około dziesięciu minut zabrakło rezerwom Korony, aby sprawić wielką niespodziankę w Długosiodle. Nasi młodzi piłkarze radzili sobie znakomicie w meczu przeciwko liderowi rozgrywek B-klasy, ale w końcówce zabrakło im trochę kondycji i szczęścia. Wymakracz pokonał ostatecznie Koronę II 3:2. Oba gole dla naszej drużyny zdobył powracający do klubu Jakub Galarski.