Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/wisnia/ftp/Sport____pilka/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Pniewo pokonane – OTS KORONA
Pniewo pokonane

Korona II pokonała u siebie w niedzielne popołudnie (12.05) w meczu B-klasy KS Pniewo 4:1 (0:1). Mecz mógł się podobać sympatykom żółto – niebieskich, ale tylko w drugiej połowie, kiedy to ostrołęczanie zdominowali rywala. Pierwsza połowa została przez gospodarzy przespana i rywale dość nieoczekiwanie prowadzili 1:0. Ozdobą meczu był gol strzelony głową w 65 minucie gry przez Mateusza Dasiaka, który został uchwycony na załączonym zdjęciu. Pozostałe bramki dla drużyny rezerw Korony padły po trafieniu samobójczym (53 minuta) oraz Karola Maciocha (80 minuta z karnego) i Piotra Modzelewskiego (85 minuta).