Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/wisnia/ftp/Sport____pilka/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Remis z Kasztelanem, w sobotę zapraszamy na mecz z Mławianką – OTS KORONA
Remis z Kasztelanem, w sobotę zapraszamy na mecz z Mławianką

W meczu XXV kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej Korona zremisowała na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc 2:2 (2:1). Nasz zespół prowadził do przerwy 2:1, ale niestety nie udało nam się zakończyć meczu przeciwko Kasztelanowi zwycięstwem. Obie bramki dla Korony strzelił Dominik Dzwonkowski w 29 i 44 minucie.

W sobotę 18 maja żółto – niebieskich czeka kolejny, bardzo ważny mecz ligowy. Na stadionie przy ulicy Witosa 1 Korona zmierzy się z Mławianką Mława. Początek spotkania już o godzinie 11.00.

Rezerwy Korony swój mecz o mistrzostwo B-klasy rozegrają w niedzielę 19 maja w Goworowie z tamtejszym Orzem, początek o godzinie 15.00.