Korona pokonała Warmię

Piłkarze Korony maja za sobą drugi sprawdzian w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. W sobotę w Ostrołęce na boisku ze sztuczną trawą podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pokonali Warmię Grajewo 4:2, do przerwy był wynik remisowy 2:2.

Mecz mógł się podobać, szczególnie w drugiej połowie, kiedy to Korona zdecydowanie przeważała. Dobre zawody rozegrali młodzi zawodnicy. W meczu nie wystąpili z powodu drobnych urazów i kontuzji między innymi Piotr Strzeżysz, Marcin Kraska, Piotr Dawidzki, Dominik Dzwonkowski i Andrzej Łyziński. Gole dla Korony strzelili Jakub Laska, Karol Maciach, Maciej Staszczuk oraz Kamil Jastrzębski.

Następny sparing ostrołęczanie rozegrają w najbliższą sobotę, a rywalem będzie III-ligowy ŁKS 1926 Łomża. Spotkanie odbędzie się w Ostrołęce na boisku ze sztuczną trawą. Zapraszamy!