Podział punktów na inaugurację ligi

W meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi na Mazowszu piłkarze Korony zremisowali na własnym boisku z Pogonią II Siedlce 1:1 (0:0). Mecz, szczególnie w drugiej połowie, mógł się podobać. Tuż po przerwie w 52 minucie gry, po składnej akcji całego zespołu, goście z Siedlec wyszli na prowadzenie. Po stracie gola zespół Korony zaczął bardziej zdecydowanie szturmować bramkę przyjezdnych. Wyrównującego gola, po koronkowej akcji i pięknej asyście Dominika Dzwonkowskiego, zdobył w 75 minucie Marcin Kraska. Trzy minuty przed końcem spotkania piłkarzom Korony zabrakło odrobiny szczęścia, a raczej 2 centymetrów, aby zdobyć zwycięskiego gola. Piłka po strzale głową Karola Górskiego odbiła się od wewnętrznej części poprzeczki, ale nie przekroczyła linii bramkowej. Trochę szkoda tej sytuacji, jednak remis w tym meczu uznać należy za sprawiedliwy.

Już w środę (15.08) druga kolejka spotkań. Korona wyjeżdża do Ożarowa na mecz z Ożarowianką, która w pierwszej kolejce dość nieoczekiwania wygrała na wyjeździe z Huraganem Wołomin. Początek meczu w Ożarowie o godzinie 15.00.