Słaba skuteczność skutkuje porażkami w kolejnych sparingach

Słaba skuteczność skutkuje porażkami w kolejnych sparingach

W sobotę piłkarze pierwszego zespołu Korony zmierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z III-ligowym zespołem ŁKS 1926 Łomża. Mecz był wyrównany, jednak znów nasza drużyna okazała się mało skuteczna pod bramką rywali. Natomiast łomżanie wykorzystali indywidualne błędy w defensywie naszej drużyny i wygrali 2:0 (1:0). W najbliższą sobotę odbędzie się ostatni sprawdzian żółto – niebieskich, mecz w Mławie z tamtejszą Mławianką.

W niedziele odbył się mecz kontrolny rezerw Korony. Ostrołęczanie zmierzyli się z GLKS Lelis, a więc drużyną także występującą w B-klasie. Niestety nasz zespół w kiepskim stylu przegrał ten mecz 1:3 (0:2). Honorowego gola dla Korony zdobył z rzutu wolnego Piotr Karczewski. Za tydzień Korona II zmierzy się z młodzieżową drużyną ŁKS 1926 Łomża.