Remis w Mławie, czas na ligę!

Remis w Mławie, czas na ligę!

W ostatnim meczu sparingowym w Mławie, Korona zremisowała z tamtejszym MKS-em, 3:3 (0:2). Wszystkie bramki dla naszego zespołu zdobył w drugiej połowie Maciej Staszczuk. W najbliższą sobotę wreszcie zaczynamy rywalizację w lidze! Zapraszamy na mecze o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej na stadion przy ulicy Witosa 1, niebawem podamy szczegółowy harmonogram.

Zapraszamy też kibiców i sympatyków Korony do odwiedzenia nowej strony internetowej www.terazostroleka.pl, można tam znaleźć wywiad z trenerem Tomaszem Staniróskim.

*****

Jak wyglądały przygotowania drużyny? I czy wszystkie plany oraz zamierzenia udało się panu w okresie zimowym zrealizować?

Przygotowania rozpoczęliśmy dość wcześnie, bo już 7 stycznia odbył się pierwszy trening. W początkowej fazie przygotowań trenowaliśmy pięć razy w tygodniu na boisku i w siłowni. Obciążenia były duże. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i profesjonalne podejście do zajęć. Kawał dobrej roboty wykonał Michał Lelujka, który odpowiada za przygotowanie motoryczne zawodników, jemu też należą się podziękowania. Wszystko, co sobie założyliśmy, jak dotąd, udało nam się zrealizować. Ważne też, że obyło się bez kontuzji i poważniejszych urazów.

Więcej na www.terazostroleka.pl