Finał Pucharu Polski nie dla nas, zapraszamy w weekend na mecze ligowe

Finał Pucharu Polski nie dla nas, zapraszamy w weekend na mecze ligowe

W półfinale Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza Korona przegrała u siebie z Błonianką Błonie 0:3 (0:1). Tym samym nasza drużyna odpadła z dalszej rywalizacji w tych rozgrywkach. W mazowieckim finale PP, który odbędzie się 22 maja, piłkarze z Błonia zagrają z Legią II Warszawa. Dziękujemy licznie przybyłym kibicom na ten mecz za wsparcie naszej drużyny. Piłkarzom Błonianki życzymy powodzenia w finale.

W drugim półfinale legioniści pokonali Legionovię 3:1 (0:0). Żółto – niebiescy teraz mogą już tylko skupić się na rozgrywkach IV ligi. Najbliższy, bardzo ważny mecz, Korona rozegra z sąsiadującą w tabeli Wkrą Żuromin. Mecz już w najbliższą sobotę 11 maja na stadionie przy ulicy Witosa 1, początek o godzinie 17.00. Zapraszamy!

Zapraszamy także na mecz rezerw o mistrzostwo B-klasy. Rywalem Korony II będzie KS Pniewo. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 12 maja na stadionie przy ulicy Partyzantów 3, początek meczu o godzinie 16.00.